09 листопада у Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації в режимі он-лайн відбулася сесія Студентської ради за участі молодіжних лідерів закладів освіти Сумщини.

Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ на сесії представила студентка 3 курсу, за спеціальністю «Право» Месун Аль Хататнех.

Під час роботи сесії були вибори активу Ради (голова, секретар, делегати до президії). Наша здобувачка закладу вищої освіти Месун Аль Хататнех обрана секретарем Студентської ради.

Колектив Сумської філії вітає Мею з новою посадою, і бажає новому складу Студентської ради плідної праці щодо реалізації державної молодіжної політики, адже сьогодні на молодь покладаються великі надії, бо саме молодь, своєю працею спонукатиме наше суспільство до розбудови сильної, незалежної України.