Практико-орієнтоване заняття з «Інформаційного забезпечення професійної діяльності» із суддею Зарічного районного суду м. Суми

Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою ВИГАНЯЙЛО в рамках вивчення дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності» для студентів першого курсу денної форми навчання спеціальності 081 Право було організовано заняття за участі судді Зарічного районного суду м. Суми Шершака Миколи Івановича.

Микола Іванович розповів студентам про діяльність суду, провів віртуальну екскурсію. Більш детально приділив увагу електронній системі документообігу, веденню документації, використанню шаблонів документів, та особливості ведення реєстрів та архівів.

Студенти зацікавлено прослухали інформацію та отримали відповіді на питання, що виникали в процесі опанування дисципліни.

Заняття було проведено у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.