25 жовтня 2022 року завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина ВАСИЛЕНКО та доценти кафедри Юлія САМОЙЛОВА й Ганна ДОВГОПОЛОВА взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Мова і право», яка була проведена на платформі Zoom на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Учасники форуму обговорили широке коло питань, серед яких: українська мова в юриспруденції; стан, проблеми, перспективи, актуальні проблеми юридичної термінології; фукціонування англійської як мови міжнародного спілкування; медіаосвіта та медіавпливи на аудиторію; правові аспекти в культурологічному вимірі (література, мистецтво, журналістика).

До дискусії та виступів щодо мовних акцентів юриспруденції також активно долучилися здобувачі вищої освіти та молоді науковці.