25 жовтня курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснили благодійний візит до Сумського обласного центру служби крові, де здали плазму.

«Долучатися до донації вважаю вкрай необхідно, особливо зараз, коли в Україні іде війна, а твоя краплинка крові допоможе людині, яка цього потребує", - говорить голова волонтерського сектору Парламенту Єлизавета Шевцова (група СФ-303). Сьогодні наше студентсько-курсантське самоврядування зібрало небайдужих курсантів: Москаленко Анастасію (група СФ-301) Мельник Крістіну (група СФ-303), Омельченко Вадима (група СФ-201), які здали плазму крові для бійців Збройних Сил України».

Слід зазначити, що здобувачі нашого закладу вищої освіти є найбільш активними та організованими донорами, і сьогодні не вперше здавали компоненти крові.

Молодь Сумської філії закликає долучатися до благородної місії, і робити разом добрі справи. Бо наша сила в єдності! Все буде Україна!