Для студентів-правознавців доценткою кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганною Довгополовою було проведено підсумкове онлайн-заняття з елементами квест-технологій з дисципліни «Іноземна мова» за темою «Appearance». Формат квесту дозволив цікаво та невимушено актуалізувати, закріпити та перевірити знання з теми.

Алгоритм дій квесту передбачав проходження студентами завдань різного рівня складності, де кожне наступне було неможливим без розшифрованої попередньої підказки.

Особливістю проведеного заняття було те, що здобувачі вищої освіти отримали можливість в онлайн-форматі застосувати теоретичні знання й навички з іноземної мови, моделюючи реальні ситуації майбутньої професійної діяльності.

Студенти висловили побажання активізувати таку форму роботи й надалі.