Традиційно у жовтні місяці для молодого покоління першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проводиться інтелектуальна гра «Знавці права». Організатором гри є науковий сектор студентсько-курсантського Парламенту.

Цьогорічна гра проводиться у форматі он-лайн на платформі Kahoot, головою наукового сектору, студенткою 3 курсу за спеціальністю «Право» Аль Хататнех Меєю. Під час гри використовуються знання з теорії держави і права, уміння розв’язувати правові ситуації та логічне мислення.

24 жовтня було проведено другу гру серед команд курсантів, де 1 місце посіла команда групи СФ-103 «Всезнайки».

Незабаром відбудеться фінальна гра, де визначиться найкраща команда знавців права серед першокурсників. Бажаємо учасникам гри проявити себе, продемонструвати свої знання та креативність.