19 жовтня серед команд студентів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася інтелектуальна гра «Знавці права».

Дана гра була проведена у рамках Тижня права головою наукового сектору студентсько-курсантського Парламенту, студенткою 3 курсу за спеціальністю «Право» Аль Хататнех Меєю.

Гра відбувалася на платформі Kahoot. Студенти мали змогу прокачати свої знання з конституційного права, теорії держави та права, історії держави та права.

Перемогу у даній грі здобула команда студентів за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», до складу якої входили Наталія Закаблуківська, Денис Матвієвський, Марія Івах, Богдана Заброда, Олеся Денисова.

Колектив студентсько-курсантського Парламенту вітає молоде покоління із чудовою грою і бажає успіхів у навчанні й нових перемог!

Гра пройшла цікаво і у дружній атмосфері.