До Тижня права доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус провела кураторську годину на тему «Громадянські права і свободи у сучасному світі» зі здобувачами вищої освіти групи СФ-ПДдср-21-1.

Студенти підготували доповіді за тематикою «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина». Під час даного заходу була розглянута сучасна українська правознавча освіта, яка неможлива без опанування концептуальних положень, пов’язаних з теорією прав, свобод і обов’язків особи.

Обговорили також зі здобувачами основні вимоги Положення про академічну доброчесність та ознайомилися з Декларацію про дотримання академічної доброчесності здобувачем вищої освіти в Харківському національному університеті внутрішніх справ.