Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, канд.пед.наук, доцент Тетяна Білоус взяла участі у вебінарі «Автори та цитування» на платформі Webex meet.

Вебінар проводила кандидат біологічних наук, консультант з регіональних рішень, Clarivate - Ірина Тихонкова, яка розповіла наступні питання: Куди зник Publos?; Які показники, абсолютні та нормалізовані методики використання для оцінки впливу науковця?; Що таке високоцитовані роботи та високоцитовані науковці?; І практичний блок, як визначаються Citation LaureatesTM, яким чином вони повязяні з Нобелівською премією; Як працювати з профілем автора у Web of Science?; Як поєднати кілька колекцій документів одного автора?.

До виступаючої було адресовано багато запитань, на які надані обґрунтовані відповіді.