Заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції першокурсників відбулися у Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Юнаки та дівчата, які обрали нелегку, але надзвичайно важливу для суспільства професію правоохоронця доклали багато зусиль, щоб втілити свою мрію в життя.

У заході взяли участь голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, народна депутатка України, член Наглядової ради ХНУВС Тетяна Скрипка, начальник Головного управління Національної поліції України в Сумській області Сергій Чиж, Сумський міський голова Олександр Лисенко, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш.

Від імені першокурсників виступила Аліна Шевченко.

Завершився захід вокально-хореографічною композицією “Ой, у лузі червона калина”.