Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана ВИГАНЯЙЛО провела профорієнтаційну зустріч із учнями 11-го класу комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 ім. генерал-лейтенанта А.Морозова.

Зустріч відбулась завдяки координації з класним керівником 11-го класу, вчителем математики - Ткачовою Валентиною Володимирівною.

У рамках теми «Світ юридичних професій» та її обговорення учні отримали ґрунтовну інформацію про юридичну освіту в Україні, важливість захисту прав громадян у складних умовах війни. Юридична освіта дає право випускникам працювати адвокатами, нотаріусами, прокурорами, слідчими, суддями, та іншими фахівцями в органах та установах юстиції. Говорили також про можливості вступу до Сумської філії ХНУВС, спеціальності, переваги та умови навчання , які надає заклад вищої освіти.

Щиро дякуємо учасникам заходу за активну участь та сподіваємось на подальші зустрічі!