Із нагоди Всеукраїнського тижня права 12 жовтня доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС куратор Ганна Довгополова провела чергову зустріч із курсантами своєї групи. Разом із майбутніми поліцейськими обговорили значення і високий обов’язок їхньої професійної діяльності. Курсанти-переможці презентували свої есе до Дня юриста.

На зустрічі також наголосили на важливості дотримання принципів доброчесності в навчанні як вияву правової культури. Куратор поділилася з курсантами досвідом участі у засіданні круглого столу «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти», що був проведений на платформі Zoom Львівським державним університетом внутрішніх справ.

Напередодні Дня захисників і захисниць України вчергове подякували ЗСУ за можливість навчатися і вірити в майбутнє.