14 жовтня - День захисника і захисниць України. Це – свято увібрало в себе спадкоємність героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, героїзму і відданості своїй країні, і гордості за її ратну славу.

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає усіх захисників і захисниць України зі святом! Ви опора нашої держави. Ви славні сини і доньки українського народу сьогодні захищаєте кордони нашої неньки України ії територіальну цілісність. Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!

Дякуємо! Підтримуємо! Все буде Україна!

Творча молодь Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ презентує відеопроєкт «Ми з України».