30 вересня 2022 року доцент кафедри гуманітарних дисциплін Юлія САМОЙЛОВА взяла участь у круглому столі на тему «Дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти», який був проведений на платформі Zoom Львівським державним університетом внутрішніх справ.

Дотримання принципів академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу є запорукою якісної вищої освіти. Представники провідних вузів України виступили з презентаціями та доповідями стосовно різних аспектів дотримання академічної доброчесності, розповіли про досвід їхніх університетів у запровадженні цього питання. У заході взяли участь понад 80 учасників.

До дискусії щодо цієї актуальної теми долучилися науковці різних вишів, аспіранти та магістранти.