Викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Юлією САМОЙЛОВОЮ та Анною РЕШИТЬКО було проведено бінарне заняття з дисципліни "Іноземна мова" для курсантів 3 курсу на тему "Кримінальне правосуддя". Заняття відбулося за участі Борошнєва Ігора Вікторовича, слідчого слідчого відділу Конотопського районного відділу поліції головного управління поліції в Сумській області. З курсантами поговорили про злочини, покарання за них, а також обговорили надзвичайно актуальну зараз тему військових злочинів, методи їх розслідування та наслідки за їх вчинення. Цікаві приклади з реального життя та досвіду зацікавили курсантів та викликали жваве обговорення.

Дякуємо Ігорю Борошнєву за співпрацю!