Студентка 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Костенко була нагороджена Почесною грамотою Сумського міського голови за активну громадянську позицію, благодійну і гуманістичну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та забезпечення військових підрозділів, що захищають територіальну цілісність України.

Ольга з березня 2022 року входить до складу команди Благодійного Фонду "Перший Гуманітарний штаб", який діє у місті Суми з початку повномасштабного вторгнення росії проти України. Основна задача штабу - допомагати населенню міста та області, хто опинився в скрутному становищі під час війни.

Колектив Сумської філії вітає Ольгу з високою відзнакою і бажає подальших успіхів у навчанні та громадській діяльності!