Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Марківною Ніловою в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» для студентів третього курсу денної форми навчання було організовано проведення заняття за участю приватного виконавця Мукореза Олександра Леонідовича.

В рамках вивчення теми «Ефективність» він провів лекцію-бесіду на тему «Ефективність роботи приватного виконавця». Олександр Леонідович поділився практичним досвідом роботи, зупинився на специфічних особливостях її виконання, а також провів порівняльний аналіз ефективності роботи приватного та державного виконавця.

Бесіда пройшла жваво. Студенти були активними та задавали багато питань. Тема заняття виявилася пізнавальною та цікавою.