У межах дистанційного освітнього процесу у Сумській філії ХНУВС викладач кафедри гуманітарних дисциплін Анна Решитько організувала бінарне заняття для здобувачів-правників за участі головного спеціаліста Центрального відділу з питань нотаріату Управління нотаріату Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Суми Наталії Обраменко за темою "Нотаріальні органи України" (Notary Bodies in Ukrainе).

У ході заняття обговорили повноваження нотаріальних органів на вчинення нотаріальних дій. Пані Наталя розповіла про діяльність нотаріату як різновид правозастосовчої, юрисдикційної діяльності, що торкається найбільш важливих і істотних аспектів здійснення прав громадянами і юридичними особами.

У форматі «питання – відповідь» студенти з’ясовували для себе те, що їх цікавило за даною темою.

Дякуємо Наталії Обраменко за участь у занятті. Сподіваємося на подальшу співпрацю!