Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Тетяною Геращенко було організовано екскурсію учнів 9 та 11 класів Сумської загальноосвітньої школи № 5 до криміналістичного кабінету Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Екскурсію провів старший викладач кафедри юридичних дисциплін Віктор Кисельов. Школярі дізнались багато цікавого про прийоми розслідування злочинів та шляхи здобуття необхідних доказів. Також усі присутні мали змогу пересвідчитись у достовірності наявних у них документів та банкнот різних номіналів. Неабиякий інтерес викликала пропозиція власноруч обробити відбитки пальців.

Досвідчений криміналіст відповів на численні питання школярів та запропонував продовжити навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.