Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія САМОЙЛОВА взяла участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Current Issues and Prospects for the Development of Scientific Research», що відбулася у м. Орлеан (Франція). Тема доповіді: «Synchronous and asynchronous format of blended learning as a way of English language training in professional military education institutions and higher education institutions with specific study conditions».

У доповіді були висвітлені питання особливостей навчання англійської мови здобувачів закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, а саме було проаналізовано синхронний та асинхронний формат змішаного навчання іноземній мові.