Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Білоус зі студентами першого курсу СФ-ПДдср-21-1 групи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ прийняли участь у роботі вебінару «Хімічна атака. Алгоритм допомоги» в умовах воєнного, надзвичайного стану, що був організований та проведений спікером: лікарем анестезіологом, директором тренінгового центру «Подих життя» Юлією Багдасаровою.

Під час вебінару були обговорені такі важливі питання: інструкції надівання капішону аварійної евакуації, одягання СВRN маски, загальні принципи деконтамінації, групи хімічних елементів, які застосовуються під час хімічної атаки та принципи надання екстреної медичної допомоги постраждалим у випадку дії хімічних чинників.