У ці нелегкі дні смертельної загрози всі сумчани стали на захист своєї країни. В умовах воєнного стану в Україні кожен на своєму місці прагне долучитися максимально ефективно до майбутньої перемоги України у війні за Незалежність. До лав волонтерів стали і працівники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Так, доцентом кафедри юридичних дисциплін Наталією Дуравкіною було організовано збір коштів для новоствореної бригади територіальної оборони Сумщини. Завдяки їй та усім небайдужим було зібрано кошти на закупівлю найнеобхідніших речей для захисників Сумщини. До збору приєдналися студенти та співробітники Сумської філії, жителі міста, сумчани, які проживають за кордоном та небайдужі українці з усіх куточків нашої держави.

Сьогодні наші сміливі захисники отримали бронежилети найвищого класу. А невдовзі на них чекають і захисні каски.

Ефективно захищати свою землю здатна лише така армія, яка відповідним чином забезпечена, тому збір коштів продовжується, адже наші захисники повинні мати все необхідне.

У єдності наша сила!

Все буде Україна!