Шановні працівники, здобувачі освіти Харківського національного університету внутрішніх справ! Звертаємось особисто до кожного з вас та просимо вашої підтримки. Студент факультету № 6 Євгеній Довгалюк потребує нашої допомоги.

1 березня, у момент влучення ракети у будівлю Харківської обласної державної адміністрації, Євгеній у складі підрозділу тероборони у цей час перебував на її захисті та отримав серйозні поранення. На теперішній час він пройшов 6 складних операцій. Наразі його стан стабільний і має хорошу динаміку, але попереду довгий і складний шлях реабілітації, що не буде дешевим. Просимо допомогти нашому студенту успішно пройти лікування та швидко одужати.

У цей неймовірно складний час наша підтримка одне одному, як ніколи, надзвичайно важлива! Не полишаймо нікого в біді! Ми все здолаємо! Все буде Україна!

Реквізити:

Довгалюк Оксана Леонідівна