Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Дуравкіною проведено лекцію-бесіду для учнів 11 ЛГ класу Сумської спеціалізованої школи імені О. Бутка на тему «Трудові права неповнолітніх».

Учасники заходу обговорили особливості праці неповнолітніх стосовно робочого часу, форми трудового договору, отримання відпустки та умови звільнення неповнолітніх осіб. В ході проведення дискусії учні були зацікавлені питаннями щодо праці неповнолітніх у вечірній час після навчання.

Особливу увагу лектор звернула на гарантії, що встановлені для неповнолітніх трудовим законодавством.

Лекція пройшла у формі бесіди, тому учні мали змогу отримати відповіді на всі свої питання.