У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено провідним фахівцем ВКЗ Ганною Мітітєл та діловодом філії Євгенією Думчиковою для студентсько-курсантського самоврядування патріотичний онлайн захід на тему "Українська національна ідентичність" за участі начальника відділу молодіжної політики Сумської міської ради Тетяни Сахнюк, Голови Молодіжної ради при СМР Артема Бондарєва, директора КУ МЦ "Романтика" Світлани Юрченко.

Під час зустрічі спікери наголосили про важливість проведення заходів патріотичного спрямування. не дивлячись на відстань, про волонтерський рух. Саме зараз, під час війни, вся молодь України об'єдналася і проявляє себе у різних напрямках діяльності. Тетяна разом із Артемом поділилися досвідом із волонтерства, планами на майбутнє з організації військово-патріотичних онлайн заходів для молоді. Ми переконані, що сплеск патріотичних почуттів в Україні та у кожної людини принесуть перемогу нашій країні!