Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету Наталією Дуравкіною проведено профорієнтаційні бесіди для учнів 11 класів Ворожбянського та Будильського навчально-виховних комплексів на тему «Сумська філія ХНУВС: умови навчання та вступу». У ході спілкування з учнями лектор надала вичерпну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті.

Старшокласникам також було запропоновано продивитись декілька коротких фільмів про діяльність Сумської філії. Після перегляду лектор відповідала на запитання, які цікавили учнів з приводу вступу до навчального закладу.