Хай рік Новий, Різдво Христове.
Вам подарують дні казкові,
Мов чистий сніг, що землю гріє
Хай зігріває Вас надія.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся святковий концерт «Новий рік крокує, хай щастя всім дарує».

На початку заходу директор філії Сергій Станіславович Лукаш згадав найцікавіші та найвагоміші події року 2019 і побажав колективу щастя і миру, взаєморозуміння та любові, щоб новий рік виправдав добрі надії та сподівання, приніс достаток та добробут родинам, а спільна злагоджена робота всього колективу зробила Сумську філію ще більш успішнішою.

У святковій концертній програмі взяли участь: вокальний ансамбль «Дивоцвіт», солісти вокальної студії, учасники танцювального колективу та творчі особистості філії, а саме: Гетманова Діана (4 курс), Дворядкіна Каріна, Кулібаба Єлізавета (3 курс), Гайдар Марина, Кірієнко Поліна (2 курс), Коваленко Євгенія, Овчаренко Вікторія, Анпілогова Ярославна, Ковтуненко Аліна, Заєць Анна, Петренко Річард, Спориш Ельвіра, Березова Анна (1 курс), творчі особистості філії (доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна, діловод Євгенія Думчикова, керівник вокальної студії Євген Радченко та завідувач клубом Андрій Лебеденко). Новорічний флешмоб підготували талановиті студенти 1 курсу.

На концерті панувала святкова та казкова атмосфера, яку створювали разом з артистами, ведучі, студент 4 курсу Олександр Легкобит та провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл.

Концерт пройшов яскраво, динамічно і з найкращими побажаннями миру і добра, щоб Новий рік зігрівав серця любов’ю, а благословенне Різдво Христове збагачувало вірою та надією.