У рамках Плану заходів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ із організації та забезпечення програми «Україна єдина!» кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Парфентій Людмилою Анатоліївною в режимі відеоконференції було проведене заняття з дисципліни «Основи економічної безпеки» на тему «Гібридна війна як загроза економічній безпеці України» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності «Право».

На занятті було обговорено безпекову ситуацію в Україні та чергову потужну хвилю гібридної війни проти нашої держави, яка проявляється у спробах системного нагнітання паніки, поширення фейкової інформації та викривлення реального стану речей. У рамках теми заняття «Сучасні проблеми та механізми забезпечення економічної безпеки України» студенти проаналізували вплив гібридної війни на економічну безпеку України та дослідили негативні економічні наслідки, обумовлені цією загрозою. Викладачка закликала студентів зберігати спокій, мислити критично і керуватись даними офіційних джерел.