З метою формування у здобувачів вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ почуття патріотизму, національної свідомості та людської гідності були проведені інформаційні заходи під гаслом «Україна – єдина!»

Завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко провела інформаційну годину для курсантів 1-го курсу, під час якої обговорили питання щодо єдності та підтримки України.

Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Петровська провела кураторську виховну годину зі студентами третього курсу в онлайн режимі. Завданням заходу було донести до студентів, що війна у сучасному світі ведеться, в першу чергу, в інформаційному просторі. Ми нездоланні і захищені, бо не піддаємося провокаціям гібридної війни та паніці.