Кандидат економічних наук, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Виганяйло провела кураторську виховну годину «Україна – єдина!» з курсантами першого курсу групи СФ-103. Кураторська година проведена в рамках Плану заходів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ із організації та забезпечення програми «Україна – єдина!»

Метою даного заходу стало формування ціннісних орієнтацій до держави та державної символіки, розвиток почуття гідності та гордості за українську націю, формування сучасного патріота української держави. З турботою про майбутнє України говорили про останні новини гібридної війни проти нашої держави, про поширення провокаційних повідомлень та нагнітання панічних настроїв у населення. Куратор закликала курсантів триматись української державної символіки, єднатися, не піддаватись на провокації та зберігати спокій.