У рамках Плану заходів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з організації та забезпечення програми «Україна - єдина!» кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Парфентій Людмилою Анатоліївною в режимі відеоконференції було проведено кураторську виховну годину «Україна - єдина!» зі студентами другого курсу групи СФ-ПДдср-20-1 спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Під час зустрічі було обговорено безпекову ситуацію в Україні та чергову потужну хвилю гібридної війни проти нашої держави, яка проявляється у спробах системного нагнітання паніки, поширення фейкової інформації та викривлення реального стану речей.

Куратор закликала студентів зберігати спокій, мислити критично і керуватись даними офіційних джерел, а також із нагоди Дня єднання 16 лютого 2022 року долучитися до урочистих заходів із виконання Державного гімну та підняття Державного прапору.