У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання інтерактивного клубу клініцистів за тематикою «Типові порушення прав людини в Україні».

Доповідачами виступили студенти-консультанти юридичної клініки «Правова допомога» Сумської філії ХНУВС.

У процесі роботи були проаналізовані типові порушення прав людини в Україні, наведено відповідну офіційну статистику правопорушень, обговорені можливі шляхи взаємодії суб’єктів надання безоплатної правової допомоги та перспективи надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Завдяки тому, що в основі діалогу між студентами лежали практичні приклади, дискусія була жвавою й предметною.

Даний захід дав можливість студентам поглибити свої знання у сфері надання правової допомоги в Україні, зробити відповідні висновки.