07.02.2022 викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун успішно закінчила п‘яти-тижневий курс «Міжнародне право в дії: Гід до міжнародних судів і трибуналів у Гаазі» - «International Law in Action: A Guide to the International Courts and Tribunals in The Hague», від університету Лейдена (Universiteit Leiden), Нідерланди.

Курс викладали - Лариса ван ден Герік (професор міжнародного публічного права, Центр Гроція, Лейденська юридична школа), Сесілі Роуз (асистент кафедри міжнародного права, Центр міжнародно-правових досліджень Гроція, Лейденська юридична школа), Яннік Раді (асистент кафедри міжнародного права, Центр міжнародно-правових досліджень Гроція, Лейденська юридична школа). Курс був присвячений таким питанням як: еволюція врегулювання міжнародних спорів у сучасному міжнародному правовому порядку, організація роботи та головні функції Міжнародного Суду Правосуддя та Міжнародного Кримінального Суду, Міжнародний арбітраж та глобальні цінності.