Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ рядові поліції Грищенко Дар’я, Трофименко Євген, Сіроштан Микола та Лизогуб відвідали разом із провідним фахівцем філії Цвітаною Барановою свої рідні школи.

З профорієнтаційними лекціями представники філії побували у КУ ССШ №7 ім. М. Савченка Сумської міської ради, Гринцівському ЗЗСО, ЗОШ №6, №7 Лебединської міської ради.

Майбутнім вступникам дуже детально розповіли про етапи подачі документів для навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, а також основні вимоги до складання іспиту з фізичної підготовленості та творчого конкурсу, щодо умов проживання та навчання курсанті та студентів.