Урочистим врученням сертифікатів учасникам завершився пілотний проєкт із реалізації програми міжрегіональної академічної мобільності між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Донецьким державним університетом внутрішніх справ, учасниками якого стали курсанти 1-го курсу Сумської філії ХНУВС Артем Гербут, Дар’я Колоснікова, Вадим Омельченко, Катерина Прісіч, Вікторія Іванченко та професорка кафедри юридичних дисциплін Наталія Горобець, доцентка кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна і викладачка кафедри юридичних дисциплін Ірина Майсун. Сертифікати учасникам вручив декан факультету з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Донецького державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Валентин Тулінов.

Нагадаємо, представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ упродовж тижня працювали та навчалися за обміном на базі Донецького державного університету внутрішніх справ у місті Маріуполь. Викладачі мали змогу ознайомитися з особливостями та умовами викладання своїх колег, що сприятиме імплементації нових методик у освітній процес. Також відбувся обмін досвідом та здобутками, налагоджено ефективну комунікацію з колегами. Загалом, програма покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу молоді через короткотермінову академічну мобільність.

Учасники переконані, академічна мобільність надзвичайно важлива для забезпечення якості освітнього процесу та провадження наукових досліджень.