Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Геращенко провела бінарне заняття з логіки зі студентами групи СФдср-21-1 за участю практичних працівників поліції: поліцейського взводу № 3 Роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми» ГУНП в Сумській області, капрала поліції Богдана Пільгуя та поліцейського Сектору реагування патрульної поліції Щастинського РВП ГУНП в Луганській області, капрала поліції Олексія Смолевського. Тема лекції «Предмет і значення логіки. Основні логічні закони».

На занятті розглянули питання: особливості логіки як науки, історичні етапи її розвитку, специфіка логічних законів. Практичні працівники акцентували увагу на значенні логіки у практичній діяльності поліцейського. Формат запропонованого заняття дозволив обговорити конкретні ситуації, при яких необхідно приймати відповідальні рішення, діяти логічно, послідовно і рішуче. Поліцейські відповіли на численні запитання майбутніх юристів, які проявили на занятті високу активність.