Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Майсун разом із завідувачкою кафедри державно-правових дисциплін та публічного управління факультету № 4 Донецького державного університету внутрішніх справ провели бінарне заняття з дисципліни «Міжнародне право» за темою «Право міжнародних зносин» для студентів Донецького державного університету внутрішніх справ. Заняття було проведено у межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України.

На лекційному занятті також були присутні: професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Горобець, доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Дуравкіна та доцентка кафедри трудового та господарського права ХНУВС Олена Чорноус.