У рамках реалізації всеукраїнської програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС, курсанти Сумської філії ХНУВС разом із викладачами кафедри юридичних дисциплін прибули до Донецького національного університету внутрішніх справ у м. Маріуполь. Учасниками проєкту стали: професорка кафедри юридичних дисциплін Наталія Горобець, доцентка кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна та викладачка кафедри юридичних дисциплін Ірина Майсун, а також курсанти 1-го курсу Артем Гербут, Дар’я Колоснікова, Вадим Омельченко, Катерина Присіч, Вікторія Іванченко.

Програма покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу молоді через короткотермінову академічну мобільність.

Окрім навчальних заходів, учасники відвідають Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції», музей історії органів внутрішніх справ Донеччини та краєзнавчого музею, візьмуть участь у психологічних тимбілдингах. Загалом заходи на базі Донецького національного університет внутрішніх справ триватимуть тиждень.