Директор СЦППП «Академія поліції» Мінченко О.В., інспектор філії Паніотов С.С. та викладачі циклу спеціальних дисциплін: Підойма М.М., Семеноженко В.М. провели профорієнтаційні зустрічі по Сумській області. Бесіди зі вступниками були проведені: у Білопільському ліцеї №2, Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5, Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7, Білопільському НВК: ЗОШ - ДНЗ №3, Білопільському ЗЗСО №5, Білопільському ліцеї №1, Ворожбянському ліцеї №1, Ворожбянському ліцеї (опорний заклад), Роменському ліцеї №1, Роменській СЗОШ №2, Коровинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад).

Випускники із зацікавленістю прослухали інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ, про цікаве життя курсантів і студентів та отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо професійних можливостей юриста та правоохоронця, умов навчання та подальшого працевлаштування випускників.