Щирість, співчуття, бажання допомогти – одні з найпрекрасніших проявів людської душі, що йдуть від самого серця. Період новорічних свят – це особливий час, коли переповнюють позитивні емоції, панує піднесений настрій та зігріває чиста й світла надія в те, що новий рік обов’язково принесе нам щастя, здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій і бажань. Проте, ми й самі можемо бути чародіями – підтримати, подарувати надію й упевненість у завтрашньому дні, віру в те, що на світі немає нічого неможливого, а разом ми можемо здолати будь-які труднощі.

Нещодавно у студента нашого університету Станіслава Альбощія, який навчається на 3 курсі за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», виявили онкозахворювання. Наразі він проходить лікування в одному з медичних закладів Харкова. Це важкий, тривалий і фінансово затратний період. Батьки й рідні Станіслава, його дідусь – фахівець кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Микола Єгорович Зевякін, – звертаються до усіх нас по допомогу.

Перераховувати кошти можна на картку «Ощадбанку» дідуся Станіслава – Миколи Єгоровича Зевякіна: 5167 4900 3257 2274.

Тел. 096-876-36-48.

Давайте допоможемо дитині здолати важку хворобу й одужати! Нехай мрії здійснюються!