22 грудня 2021року завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін к.е.н, доцент Олена Лук’янихіна взяла участь у роботі І Всеукраїнського круглого столу «Економіка та управління соціально-економічним розвитком країни в умовах глобалізаційних викликів», організатором якого виступив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Представники освітніх закладів і наукових установ Дніпра, Вінниці, Запоріжжя, Маріуполя, Одеси, Сум, Харкова заслухали й обговорили теоретичні та практичні аспекти економічного розвитку регіонів України, приділили увагу інституційним складовим подолання глобалізаційних загроз та викликів, захисту від них економіки соціально-економічних систем.

У рамках тематики круглого столу науковці приділили увагу питанням інтеграції правоохоронної системи України у світовий правоохоронний простір у контексті протидії організованим формам злочинності, обговорили стратегії побудови моделі економічної безпеки суб’єктів господарювання у конкурентному та бізнес-середовищі, наголосили на ролі та визначили місце громадянського суспільства у протидії негативним проявам глобалізації.

Участь у круглому столі посприяла обміну результатами наукових досліджень і здійсненню подальших розвідок з метою розв’язання актуальних питань соціально-економічного розвитку України.