Відбулося чергове засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про підсумки науково-дослідної роботи у 2019 році та схвалення пропозицій до проекту Плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт на 2020 рік; про підсумки видавничої діяльності у 2019 році та обговорення Плану видання навчальної і навчально-методичної літератури на 2020 рік; про стан організації позааудиторної роботи курсантів та студентів у Сумській філії ХНУВС та її роль у підвищенні ефективності освітнього процесу; про підсумки проведення атестації здобувачів вищої освіти у 2019 році. Також розглянули низку важливих організаційних питань.

Крім того, на засіданні голова вченої ради Сергій Станіславович Лукаш детально проаналізував сучасну систему та організацію профорієнтаційної роботи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.