Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Геращенко проведено бінарне заняття з філософії (тема «Філософія природи») за участю працівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Олексія Пшенічнікова.

До розгляду на семінарському занятті було запропоновано питання сутності природи у широкому і вузькому значенні, впливу природи на суспільство і суспільства на природу, специфіки глобальних проблем сучасності і шляхів їх вирішення. Переважну частину заняття зайняла екологічна проблематика. Студентів зацікавила розповідь практичного працівника ДСНС про посилення антропогенного впливу на природу, про негативні наслідки цього втручання. У формі діалогу було розглянуто практичні ситуації та надано рекомендації щодо поведінки людини на пожежі.