24 листопада у рамках ELSA Day відбувся вебінар на тему «Приватність в епоху цифровізації», спікерами якого виступили д-р. юрид. наук, професор Святослав Сліпченко (ХНУВС) та канд.юрид.наук, CEO «Jusnote», засновник «Дом юриста», адвокат Олег Смотров. Запрошеними гостями були канд.юрид.наук, доцент Наталія Горобец та канд.юрид.наук, доцент Яна Садикова.

Святослав Сліпченко розповів студентам про фундаментальність поняття «приватність», його розвиток у XXI столітті.

Олег Смотров свою розповідь присвятив питанню впливу на юридичну професію Legal Tech.

Під час заходу учасники мали змогу обговорити найактуальніші питання, а саме: приватність у сучасних реаліях, її межі, право та технологія, професія юриста у співіснуванні із штучним інтелектом.

Учасниками заходу були студенти з різних університетів (Дніпро, Чернівці, Суми, Харків, Одеса).

Дякуємо усім учасникам, що відвідали захід!

Окрема подяка нашим спікерам: Святославу Сліпченку та Олегу Смотрову.

Дякуємо кожному, адже саме завдяки Вам кожен із учасників мав не лише змогу поглибити свої знання та дізнатися щось нове, а і поставити хвилюючі питання та послухати думки експертів!

Окрему подяку висловлюємо Наталії Горобець за всебічну допомогу в організації заходу та можливості отримати досвід!