Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяною Геращенко проведено бінарне заняття з філософії (тема «Філософський аналіз суспільства») за участю поліцейських Роти поліції особливого призначення ГУНП в Сумській області Олександра Радька, Ольги Мунгалової та Оксани Мунгалової.

На семінарському занятті розглянули основні концепції, структуру, типологію, функції та основні сфери суспільства. Запрошені поліцейські зосередили увагу на особливостях правового життя суспільства, зупинились на фактах вчинення громадянами протиправних дій, охарактеризували стан кримінальної обстановки в місті Суми та області та відповіли на численні питання студентів.