У рамках проведення заходів національно-патріотичного спрямування куратором групи СФдср-19-2 старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ларисою Гарцуновою була проведена кураторська година на тему "Історична цінність Революції Гідності: уроки для сьогодення" (в онлайн форматі). На захід був запрошений гість – громадській активіст, капелан 58-ї окремої мотопіхотної бригади, регіональний координатор міжнародного центру батьківства в Сумах та Сумській області Карпенко Ігор Миколайович.

Під час бесіди говорили про те, що Революція Гідності викликала у мільйонів людей почуття національної гідності, гордості, самоідентифікації з поняттям «громадянин України» та стала поштовхом до формування повноцінного громадянського суспільства.

Студенти уважно слухали розповідь про події Революції Гідності, дізналися чимало цікавих фактів пор те, що відбувалось в той час на території Сумської області та ставили запитання.