Курсантки Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ: рядові поліції Грищенко Дар’я, Мельник Крістіна, Чередниченко Крістіна та Шевцова Єлизавета під керівництвом куратора 204 взводу Цвітани Баранової вкотре стали донорами для маленької пацієнтки гематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Вже третій рік підряд ми залучаємо курсантів до донорської діяльності, адже одним із головних завдань майбутніх поліцейських є саме надання допомоги та захист тих, хто цього потребує. Та й самі здобувачі є обізнані в тому, що роблять добру справу. На сьогодні вже сформована постійна, як я її називаю «Команда ДОБРА», до якої входять як курсанти, так і студенти, а також працівники філії, які завжди відкликаються на мої ініціативи у наданні допомоги ближньому, адже лише об’єднавшись, ми можемо зробити більше, - зазначила Цвітана Сергіївна.