Здоров’я – спосіб життєдіяльності організму, стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Для курсантів 101 взводу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ здоровий спосіб життя – це спосіб існування та філософія мислення, яким вони слідують щоденно.

Кожен новий день курсанти розчинають із ранкової зарядки. Зарядка пробуджує сплячий організм і наповнює його здоров’ям. Карантинні обмеження не стали перепоною для дотримання усталеного правила. На прохання куратора своєї групи, доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Геращенко курсанти записали яскраве відео, продемонстрували чудову фізичну форму і переконали, що здоровий спосіб життя – це про них.

Якщо хочете дізнатись, як має починатись день курсанта, перегляньте це відео.