Відповідно плану проведення виховної, волонтерської та кураторської роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом старшого викладача кафедри юридичних дисциплін, куратора Цвітани Баранової курсанти філії: Кабаченко Марія, Сергійко Анастасія та Трофименко Євген пройшли навчальний тренінг «ЦИФРОВА ОСВІТА - МІСТОК МІЖ ПОКОЛІННЯМИ».

У «Школі цифрового волонтерства» (13-14 листопада) проходили навчання 16 молодих волонтерів для проведення навчання осіб поважного віку (60+) задля підвищення їх цифрової грамотності: умінь користуватися сучасними телефонами та комп'ютерами.

«Завдяки цьому люди поважного віку матимуть змогу пройти безкоштовні індивідуальні навчання цифровій грамотності у волонтерів (6 занять у режимі 1 раз на тиждень). Такі заходи носять не лише волонтерський зміст, але й навчають молоде покоління бути на одній хвилі з людьми поважного віку, вчать розуміти їхні потреби. А тому я, як куратор курсантів, постійно прагну залучати дітей до подібних тренінгів, щоб розширювати межі їх можливостей, - зазначила Цвітана Сергіївна. Хочу щиро подякувати громадській організації «Ліга сучасних жінок», адже саме вони стали ініціаторами та реалізували даний Проєкт».