У рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань відбулася зустріч студентки 4- го курсу Войтюк Валерії з учнями 9-го класу ЗОШ № 18 м. Суми.

Валерія провела бесіду із школярами на тему: «Наслідки вживання психоактивних речовин у підлітковому віці». Присутні дізналися, які незворотні зміни і наскільки небезпечно для здоров’я підлітків вживання наркотиків, алкоголю та інших небезпечних речовин. З метою формування у учнів свідомого неприйняття такого образу життя та недопущення вживання небезпечних для здоров’я речовин був проведений тест-опитувальник «Схильність до залежності від вживання психоактивних речовин».

Учні брали активну участь у бесіді та із зацікавленістю відповідали на запитання. Тема бесіди виявилася пізнавальною та цікавою.